зустріч з партнерамиУ Трускавці з робочим візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Азербайджан в Україні Ельміра Ахундова

Сьогодні, 3 грудня, відбулася робоча зустріч Посла з міським

головою Трускавця Андрієм Кульчинським, на якій були обговорені шляхи співпраці в різних сферах. Їхня зустріч – не перша, адже Андрій Кульчинський та Ельміра Ахундова знайомі давно, від моменту візиту міського голови до Баку в 2016 році. Пані Ельміра Ахундова у статусі Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні перебуває від травня 2020 року.

Візит Ельміри Ахундової до Трускавця припав на проведення в місті-курорті ІІІ Міжнародного конкурсу вокалістів, присвяченого пам`яті Мусліма Магомаєва, найвидатнішого азербайджанського співака світової слави. Пані Посол побувала на відбірковому турі та послухала сольні виступи вокалістів – учасників конкурсу. Вона відзначила, що такий конкурс сприяє популяризації Азербайджану та його культурної спадщини, а Трускавець внаслідок проведення Міжнародного конкурсу «Пам`яті Мусліма Магомаєва» можна назвати містом, приязним до азербайджанців. Тому Трускавець для азербайджанців є найпопулярнішим українським курортом.

У Трускавці з робочим візитом перебуває Посол Азербайджану в Україні

Також Ельміра Ахундова оглянула виставку творів азербайджанського художника, Члена Національної Спілки художників Азербайджану Аскера Джавадова, яка також проходить в рамках проведення ІІІ Міжнародного конкурсу «Пам`яті Мусліма Магомаєва».

В рамках візиту Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Азербайджан в Україні Ельміри Ахундової передбачена також зустріч з представниками санаторно-курортних закладів Трускавця. Вона відбудеться завтра, 4 грудня.