Цими днями у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулись випускні вихованців студії раннього розвитку дитини «Краплинка»

У родинно-патріотичному святі взяли участь п’ятирічні вихованці студії «Краплинка», які навчаються у групах «Сонечко», «Їжачки» та «Горобчики».

Відтак три дні поспіль на сцені виступали шестилітки – вихованці груп: «Білочки», «Метелики», «Бджілки», «Лисички», «Зайчики», «Лелеченьки», «Котики» та «Синички». Для них це були перші випускні, передає ДНК.

Майбутні школярі продемонстрували, чого вони навчилися на заняттях упродовж року. Діти розповідали вірші, демонстрували знання англійської мови, відгадували загадки, співали пісні, грали на незвичних народних інструментах, кружляли в таночках та виконали свій перший вальс.

В усіх виступах виділялася патріотична тематика – любов до рідного краю, героїзм українців, які боронять рідну землю, прагнення миру в незалежній Україні. Також уся глядацька зала разом із дітьми співали популярні пісні сьогодення: «Батько наш Бандера…» та «Ой у лузі червона калина…».

Із завершенням навчального року випускників «Краплинки» привітав директор ПДЮТ Богдан Пристай, запросивши їх з вересня відвідувати гуртки, яких у закладі освіти аж 22.

Усі діти отримали перші в житті дипломи – про закінчення студії раннього розвитку «Краплинка».

Відзначимо, що заходи мали благодійну мету – збір коштів на підтримку Української армії.

Джерело: ДМР