Під час чергового засідання сесії Дрогобицької міської ради було порушено болючу для Стебника тему – відсутність належно укомплектованого відділку поліції, що в свою чергу провокує високий рівень злочинності в місті.

Нагадаємо, Стебницьке відділення поліції було розформоване ще до проведення адміністративно-територіальної реформи. Після чого на все місто залишився лише один патрульний поліцейський, який числиться в складі Дрогобицького відділення поліції. На виклики виїжджає група швидкого реагування. Однак не завжди вона може оперативно дістатись до місця злочину, що негативно впливає на безпеку в місті та підвищує рівень криміногенності, передає ДНК.

На необхідності вирішення існуючої проблеми акцентувала увагу депутатка Ганна Іваночко, яка озвучила відповідне звернення.

У нашому місті на 20-тисячне населення лише один дільничний поліцейський. На наше переконання, відсутність поліцейського відділку підвищує ризик криміногенної ситуації. Беручи до уваги якість доріг у Стебнику, з Дрогобича оперативна група не доїде за 5 хвилин.
Тому просимо укомплектувати в нашому місті штат поліцейських з 3-5 осіб, де були б професіонали, які зможуть на місці відбирати покази та виконувати свою роботу на професійному рівні, – йдеться у зверненні депутатки Ганни Іваночко.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма в свою чергу наголосив, що повністю підтримує та поділяє ініціативу депутата.

Проблема однозначно потребує вирішення. Ми на цьому неодноразово наголошували. Адже безпека мешканців є питанням номер один. Ми зі своєї сторони систематично долучаємось до підтримки правоохоронних органів та реалізації безпекових заходів в нашій громаді, – наголосив Тарас Кучма.

Нагадаємо, раніше Дрогобицькою міською радою було проведено низку безпекових заходів у Стебнику. Зокрема було проведено реконструкцію вуличного освітлення, а також встановлено додаткові камери відеоспостереження, що допомагає запобігати злочинам, а в разі їх вчинення – сприяє виявленню зловмисників.