Повноцінна фізична реабілітація та відновлення втрачених рухових, когнітивних, чи мовних функцій організму є важливим та актуальним для сучасної медицини.

Спеціалісти Стебницької міської лікарні допомагають пацієнтам зменшити залежність від сторонньої допомоги та повернутись до повноцінного життя в оновленому відділі амбулаторної реабілітації.

Як стверджують медики – у Стебницькій міській лікарні можна пройти реабілітацію після інсульту, інфаркту, черепно-мозкової травми, травми хребта, ендопротезування, онкології, розсіяного склерозу, коронавірусної хвороби, при розладах мовлення, порушеннях дрібної моторики, при хронічних захворюваннях легень тощо.

Також в оновленому відділі можна отримати послуги проведення додаткових лабораторних та діагностичних досліджень, консультацію ерготерапевта, логопеда, лікаря з фізичної та реабілітаційної медицини та суміжних вузьких спеціалістів.
Окрім цього, в межах відділу функціонують кабінети масажу, електротерапії, лікувальної фізкультури, а також кабінет ерготерапевта та логопеда.

Як розповіли у лікарні, після повного обстеження пацієнта, лікарі у співпраці із реабілітологами, фізичними терапевтами та ерготерапевтами формують індивідуальний план лікування.

Для кожного пацієнта наші фахівці складають індивідуальний план лікування згідно діагнозу, враховуючи також усі супутні захворювання. Робота проводиться комплексна, пацієнт займається протягом 14-21 дня по 2-3 години. Отримати реабілітаційну допомогу можуть як і дорослі, так і діти та немовлята віком від 3-ох місяців, — розповів медичний директор лікарні Лідія Гнатиш-Горянська.

Окрім цього, у відділі амбулаторної реабілітації також надаватимуть фахову допомогу та лікування військовослужбовцям після перенесених травм.

Під час робочого візиту оновлений відділ реабілітації оглянули міський голова Тарас Кучма та керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. Очільник громади відзначив, що оновлений відділ вкрай важливий в сучасних умовах для реабілітації людей та військових, зранених війною.