призначенняУ середу, 28 квітня, відбулося засідання конкурсної комісії під головуванням Володимира Чуби

До складу комісії увійшли перший заступник міського голови Ігор Герман, секретар ради Орест Каракевич, керівники комунальних некомерційних установ, представники відділу охорони здоров’я, профспілки працівників охорони здоров’я та представники громадських об’єднань.

На посаду КНП «Стебницька міська лікарня» претендували двоє кандидатів: Наталія Стецик, яка виконувала обов’язки керівника підприємства з лютого 2020 року та Юрій Скурчанський – екс-керівник Дрогобицького протитуберкульозного диспансеру.

На посаду керівника КНП «Болехівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» претендувала лише одна кандидатка – Уляна Полюжин, яка також виконувала обов’язки керівника підприємства.

Після заслуховування та бесіди з кандидатами, перегляду презентацій кандидатів на посади, комісія прийняла одноголосне рішення: оголосити переможцями конкурсу та рекомендувати міському голові укласти контракт з Наталією Стецик на посаду керівниці КНП «Стебницька міська лікарня» та Уляною Полюжин – на посаду керівниці КНП «Болехівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини».