З початком зими приходять найбільш загадкові, оповиті казкою та чудесами дні

Перше свято, якого з нетерпінням чекають діти – це День Святого Миколая. Чудотворець несе не лишень омріяні дарунки, але й віру в перемогу добра над злом та віру у диво.

Так, у ці дні у Стебницькій Гімназії №6 імені Героїв АТО відбулись дві знакові події – відкриття каплички та передача навчальному закладу нового автобуса «Школярик», передає ДНК.

Відкриття каплички – важливий крок до покращення атмосфери в закладі освіти, символ духовності, доброти та подяки.

До школи на святковий захід завітали міський голова Тарас Кучма, заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, начальник відділу освіти Роман Грицай, представники депутатського та директорського корпусу, духовенство та батьки.

Після освячення каплички, міський голова Тарас Кучма привітав шкільну родину зі святом Миколая та побажав усім присутнім міцного здоров’я, тепла в серцях та миру.

Відтак, після освячення каплички очільник громади повідомив радісну новину, що від сьогодні навчальний заклад матиме новий сучасний та комфортабельний автобус «Школярик», який забезпечить доїзд учнів до освітньої установи, а також на різноманітні екскурсії чи змагання.

Додамо, усі автобуси «Школярик», які у листопаді-грудні отримав Дрогобич – українського виробництва. Кожен «Школярик» розрахований на 30 пасажирських місць. Їх закупили шляхом співфінансування: 50% місто та 50% — ЛОВА. Сучасні автобуси оснащені всім необхідним для довозу школярів, зокрема для транспортування дітей з інклюзією. Раніше ще три навчальні заклади міста та громади також отримали ключі від нових транспортних засобів.