пожежники СхідниціМинулого тижня на засіданні сесії Бориславської міської ради було прийнято рішення про утворення пожежних дружин добровільної пожежної охорони.

Як інформує Д-НК з посиланням на Бориславську міську раду, такі підрозділи передбачено створити в с. Попелі, в с. Ясениця-Сільна та с. Уріж Бориславської міської територіальної громади. 

Як зазначив начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля міської ради Володимир Прідун, необхідність прийняття такого рішення виникла після створення нашої тергромади з метою проведення заходів із запобігання виникненню пожеж та організації їх гасіння.

“Кодексом України про цивільний захист передбачено, що у тих населених пунктах, де немає державних пожежних частин, органи місцевого самоврядування повинні створити пожежні підрозділи. Тому розглядається рішення створити добровільні пожежні дружини, які будуть оснащені первинними засобами пожежогасіння і зможуть ліквідовувати незначні пожежі, в тому числі сухої трави, а також надавати допомогу державним пожежним частинам”, – пояснює Володимир Петрович.