Крах економіки РФФіксується одна з найбільших заборгованостей російської влади перед працівниками сфери освіти, де за лише лютий заборгованість підскочила в 12 разів

У Росії на тлі війни з Україною та важких економічних санкцій Заходу розпочалися масові невиплати зарплат бюджетникам. Через рік розкривати економічні проблеми Кремлю стає дедалі складніше. Російські журналісти з’ясували, що заборгованість із зарплати через несвоєчасне отримання коштів з бюджетів усіх рівнів у лютому 2022 року підскочила відразу на 1400%, пише російське видання The Moscow Times.

Станом початку березня загальна сума фінансових боргів перед співробітниками російського держсектора досягла 152 000 000 рублів.

Ще у січні сума заборгованості була у 15 разів меншою, а станом на кінець минулого року боргів не було взагалі. Фіксується одна з найбільших заборгованостей російської влади перед працівниками сфери освіти, де за лише лютий заборгованість підскочила в 12 разів — до 162 000 000 рублів.

Заборгованість із зарплати перед лікарями зросла на суттєві 37% за місяць. Журналісти уточнюють, що сума боргів російського уряду по всій країні станом на початок березня становила 779000000 рублів.

Минулий рік 50 із 85 суб’єктів РФ закрили з «дірками» в бюджетах на загальну суму 446,8 млрд рублів. Експерти зазначають, що на тлі важких економічних санкцій, головним чином пов’язаних з енергосектором Росії, економічні проблеми Москви збільшуватимуться з кожним місяцем все сильніше.