аферист з УкраїниТим часом чоловік подорожував Україною, Британією, Туреччиною та Кіпром

У Польщі українець інсценував свою смерть, а його мати вимагала від 20 страхових компаній компенсацію майже 7 млн доларів. Тим часом чоловік подорожував світом.

Як інформує Д-НК про це повідомляє dziennik.pl з посиланням на правоохоронців.

Згідно з повідомленням, мати 38-річного чоловіка Євгена П. в різних польських страхових компаніях розповідала, що її син нібито загинув через нещасний випадок у липні 2019 року — випав з човна у Київське водосховище. Вона також надала документальні підтвердження, що тіло знайшли через два місяці, а потім кремували.

Як зазначається, з жовтня 2018 року по січень 2019 року мати «загиблого» громадянина України пройшла 20 страхових компаній, де розповідала ту ж саму історію. Вона просила компенсацію на загальну суму 7 млн доларів.

Правоохоронці встановили, що сам українець отримав польське громадянство наприкінці 2018 року і використовував документи на ім’я Eugeniusz P. У той же час він уклав договори страхування з 20 польськими страховими компаніями.

Коли мати шахрая ходила оформлювати компенсацію, він подорожував Україною, Великою Британією, Туреччиною та Кіпром.

Після його затримання польськими правоохоронцями, українцю загрожує до 10 років позбавлення волі через спробу здійснити шахрайство.