У Московії не вистачає уже сировини навіть на себе«Роснафта» зіткнулася з проблемами при поставках нафти: джерела розкрили деталі

Московітська компанія «Роснафта» зіткнулася з проблемами при поставках нафти, підкреслюється, що через планове

скорочення їй вже не вистачає палива, щоб покрити довгострокові контракти.

Через скорочення видобутку нафти по угоді ОПЕК + московітська компанія «Роснафта» зіткнулася з проблемами при поставках нафти, підкреслюється, що їй вже не вистачає палива, щоб покрити довгострокові контракти.

При цьому скорочення видобутку планують ще збільшити в червні. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на Reuters. Джерела видання розкрили деталі і пояснили, що іноземним клієнтам компанії може не дійти вся нафта, яка передбачається за довгостроковими контрактами, і поки рішення проблеми не знайдено.

Підкреслюється, що компанія вже скорочує планові поставки в червні в декількох напрямках. Також в Міненерго вже надіслали листа з описом проблеми щодо поставок. При цьому компанія скоротила видобуток всього на 17%. Джерела дізналися про труднощі і на внутрішньому ринку, адже, як виявилося, нафти не вистачає навіть на власних НПЗ, а «Роснафта» зобов’язувалась виконувати всі поставки по бензину на внутрішньому ринку.