корм свинямМосковіти обурені: «Путіну аквадискотека, а нам дрібна картоха»

Виробники запропонували торговельним мережам викласти на прилавки картоплю «економ-класу», яку використовують для корму худоби. Це обурило ерефійців.

На прилавках російських магазинів найближчим часом може з’явитися картопля «економ-класу». З такою ініціативою виступили російські виробники, так як овоч став недоступний для деяких громадян через подорожчання на 40%. Новину прокоментував на своєму каналі в Telegram російський блогер Ель Мюрид, передає Д-НК.

Картопля «економ-класу» — це невеликий коренеплід, який використовується для корму худоби. Експерти вже підрахували, що його вартість може бути на 15-20% дешевше, ніж звичайного розміру. «Раніше картопля таких розмірів йшла на корм худобі або для виробництва спирту», — нагадав Мюрид. З його слів, влада йде на істотне зниження стандартів, так як довели власний народ до зубожіння.

Росіянам сьогодні не вистачає грошей навіть на базові продукти. Особливо дико ця історія звучить на тлі розслідування опозиціонера Олексія Навального, який виявив у президента РФ Володимира Путіна під Геленджиком палац за 100 млрд рублів. «Все вірно — комусь аквадискотека зі шл **** и, а комусь картопля економ-класу. Це, між іншим, жорстко пов’язані речі. Одне без іншого неможливо», — констатував Мюрид.