1035 кг героїнуУ Львові виявили 1035 кг героїну, який на «чорному ринку» коштує 2,3 мільярда гривень

Також правоохоронці затримали чотирьох громадян Туреччини, які, ймовірно, причетні до контрабанди наркотику. Про це повідомляє Офіс генпрокурора та Служба безпеки України, передає Д-НК. Героїн ввезли в Україну з Пакистану у грудні минулого року через Одеський морський торговельний порт «Південний», кажуть правоохоронці.

Наркотик ховали у контейнері серед продуктів. Далі, за даними слідства, героїн під виглядом продуктів привезли до Львова, щоб переправити його до країн Євросоюзу як дипломатичний вантаж. Під час обшуків на складах у Львові правоохоронці затримали трьох іноземців, які займалися фасуванням наркотиків. Згодом затримали ще одного іноземця — в СБУ кажуть, що він один з організаторів наркотрафіку.

1035 кг героїну

Після проведення експрес-тестів встановили, що на складах саме героїн. Надалі силовики проводять обшуки у місцях тимчасового проживання фігурантів.

Правоохоронці вже відкрили кримінальну справу за ч. 2 ст. 305 Кримінального кодексу — контрабанда наркотичних засобів. Максимальне покарання передбачає від 8 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення підозри затриманим.