знищення московитівТуреччина навчилася «зламувати» непробивний ерефійський ЗРК — ЗМІ

У середу, 20 травня, в Інтернеті з’явилося відео знищення ліквідації відразу трьох нових ЗРПК «Панцир-С1Е» ерефійського виробництва в Лівії.

Примітно, що РЛС 3 комплексів були активні під час підриву, що означає, що турецькі військові змогли знайти спосіб відключити захист.

У Мережі з’явилися кадри ліквідації в Лівії чергових відразу трьох ЗРПК «Панцир-С1Е» ерефійського виробництва.

Протурецькі ресурси повідомляють, що відразу два комплекси, що діють в інтересах Лівійської національної армії, були вражені сьогодні вранці турецькими дронамі. На самому початку опублікованого відео помітні два що стоять поруч ЗРПК. В районі лівійського Тархуни сьогодні знищений ще один ЗРПК «Панцир-С1Е» московітського виробництва.

Примітно, що РЛС (радіолокаційні станції) всі три комплекси під час ліквідації були активні. За деякими даними, тільки за останні кілька діб були знищені до 6 комплексів, надані ЛНА Об’єднаними Арабськими Еміратами.

Журналісти відзначають, що, судячи з опублікованих кадрів, турецькі військові навчилися «зламувати» раніше непробивні «Панцир», які тепер можна підірвати з повітря навіть з активною РЛС.