У Дрогобицькій семінарії УГКЦ урочисто завершили навчальний рікУ суботу, 20 червня, у Дрогобицькій духовній семінарії завершився 2019-2020 навчальний рік

Другий семестр якого пройшов по-особливому з огляду на обмежувальні заходи, запроваджені органами державної

влади. З нагоди завершення академічного процесу в семінарійному храмі було відслужено Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив преосвященний владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні з ректоратом і викладачами семінарії.

Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ.

Особливо урочистий цей день став для випускників семінарії, яких молитовно підтримували їхні родичі, друзі та знайомі.

У Дрогобицькій семінарії УГКЦ урочисто завершили навчальний рік

Наприкінці богослужіння цьогорічні випускники отримали з рук ректора семінарії, митрофорного протоієрея доктора Мирона Бендика, дипломи, а преосвященний владика Ярослав уділив їм нижчі свячення (свічконосця, читця-співця та піддиякона) як вінець семінарійної духовної та інтелектуальної формації.

семінарія УГКЦ у Дрогобичі

Владика Ярослав привітав колишніх семінаристів із закінченням навчання, а також подякував усім, хто спричинився до їх підготування до священства, а зокрема ректорату, викладачам та родинам випускників. Ректор семінарії висловив подяку преосвященному владиці Ярославу за постійний супровід семінаристів. Після урочистого богослужіння відбулася святкова трапеза.