Вчора, 6 грудня, окрім свята Миколая, українці відзначали день Збройних Сил України

В час повномасштабної війни це свято як ніколи є символічним та особливим, адже вшановує всіх захисників та захисниць, які потужною стіною стояли та продовжують стояти на обороні України, передає ДНК.

Відтак в цей день на міських кладовищах Дрогобича провели панахиди та запалили лампадки на могилах полеглих Героїв.

В цей час на Алеї Слави тривав чин похорону полеглого Героя – молодого дрогобичанина Андрія Шевченка. Захисник віддав своє життя за рідну країну в березні цього року, та лише вчора тіло Героя повернули до рідного міста, аби він зміг віднайти вічний спочинок.

Вчора рідні та близькі загиблих Героїв, керівництво Дрогобицької громади та всі небайдужі мешканці громади відвідали два кладовища, де знайшли вічний спочинок захисники України – Алею Слави (вул. 22 Січня) та кладовище по вулиці Пилипа Орлика. На обох кладовищах відбулись поминальні панахиди під супроводом священнослужителів, за участі військового оркестру та під залпи пострілів Почесної варти військовослужбовців.

«Ці Герої віддали свої життя за нас з Вами, за нашу країну та краще майбутнє. Це воїни світла і правди, воїни добра. Їхня жертва не має бути марною» – наголосив під час промови отець Дмитро Заміщак.

Після спільної молитви присутні відвідали могили полеглих воїнів та запалили лампадки в пам’ять про всіх новітніх Героїв, завдяки кому Україна незламно протистоїть ворогу.