Дрогобицький солеварнийДо Дня міста у Дрогобичі організовують благочинну акцію на підтримку Дрогобицької солеварні

930 річницю з Дня народження Дрогобича цьогоріч відзначатимуть впродовж 3 днів. Стартують святкування 19 вересня – цього дня заплановані екскурсії містом та відділами музеїв, квест з книгами, виставки живопису, спортивні дійства та Патріот-шоу, на якому відзначать нагородами кращих дрогобичан.

20 вересня на дрогобичан та гостей міста чекає святковий концерт за участі мистецьких колективів Народного дому на площі Замкова гора, виступ викладачів та учнів Дрогобицької дитячої музичної школи №1, конкурс «Красуня Дрогобича 2021» та інші заходи.

Насиченим на дійства буде 21 вересня – безпосередній день уродин Дрогобича та величне релігійне свято Різдво Пресвятої Богородиці. У численних храмах міста зранку пройдуть урочисті літургії, відтак триватимуть екскурсії у різноманітні відділи музеїв міста, запланований і запуск в небо із 30 різних локацій, що біля шкіл територіальної громади Дрогобиччини, святкових кульок. Окрім цього буде розгорнуто виставку-презентацію «Тобі, рідне місто», пройде турнір з боксу та настільного тенісу, в обідню пору на Площі Ринок стартує свято близнюків, відтак майстер-клас із виготовлення соляних мамонтів, презентація ікони «Богородиця-одигітрія з похвалою». На 17 годину запланована хода славетних дрогобичан центральними вулицями міста із державним знаменом, о 19.00 – стартує святковий концерт.

Також 21 вересня о 15:00 на площі Замкова Гора відбудеться ще одне маштабне дійство – доброчинна акція “Дрогобич – у ньому вся сіль”. Як розповіла начальниця відділу культури та мистецтв Управління культури і розвитку туризму ДМР Леся Татарська – головна мета цього заходу зібрати кошти на маштабні роботи із реконструкції, які тривають на території одного з найдревніших підприємств Європи – Дрогобицького солевиварювального заводу. Суть акції проста – Дрогобицьке вище професійне училище №19 спече святковий чималий торт за кошти місцевих меценатів, відтак буде тривати продаж солодкого смаколика. Усі вилучені кошти буде скеровано на замощення пішохідних доріжок на території Дрогобицької солеварні. Розважатиме присутніх та залучатиме до інтерактивних конкурсів «Дует імені нас».

Дрогобицька солеварня – магніт та бренд нашого міста. Не дивлячись на те, що солеварня найстаріше діюче підприємство – сьогодні завод переживає нову еру свого економічного і виробничого розвитку. Із зміною керівництва солеварні (нині підприємство очолює Олег Петренко – ред.) завод став активним учасником різноманітних програм та презентації, відтак впроваджує в життя цікаві проекти, серед яких брендування дрогобицької солі, нове упакування продукції, численні промоційні кампанії, реконструкція пішохідних доріжок на території заводу тощо. Це напрочуд важливі завдання, які ми як громада міста маємо спільно допомогти підприємству втілювати в життя, – наголосила Леся Татарська.

Тож усіх не байдужих до долі підприємства запрошують долучитися до доброчинної акції, яка стартує о 15.00 21 вересня на площі Замкова Гора. Буде не тільки смачно, але й пізнавально та цікаво!