Російські загарбники знищують не лишень міста, але й тисячолітню українську культурну спадщину

З початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі окупанти щодня знищують історичні, архітектурні та археологічні пам’ятки нашої держави.

На тимчасово окупованих територіях вони спалюють бібліотечні фонди з україномовними книгами, вилучають українську історичну та художню літературу.

Відтак, у Дрогобицькій міській раді закликають підтримати населення деокупованих міст україномовними книгами. З ініціативи заступника міського голови з гуманітарних питань Андрія Ковча – оголошено збір україномовної літератури для дітей та молоді східних терен України.

Книги збирають у Дрогобицькій міській раді кабінет 210 – відділ сім’ї та молоді. Видання можуть бути і вживані, однак охайні, підклеєні та не розмальовані. Окрім україномовної літератури – можна приносити і канцтовари та розфарбовки для малечі. Збір триватиме до кінця місяця.

Дуже просимо мешканців зголошуватись до цієї акції та приносити книги і тим самим подарувати їм друге життя. На звільнених територіях діти та молодь не мають що читати через зруйновані бібліотеки. Збір триватиме до кінця місяця. Відправляти видання ми будемо по мірі можливості, зважаючи на те, коли будуть відбувати гуманітарні вантажі у ці міста та громади, — прокоментували у відділі сім’ї та молоді.