У Дрогобичі секретарем міської ради обрали Ореста Каракевича3 грудня у Дрогобичі пройшла урочиста сесія міської ради

На ній новообрані депутати Дрогобицької ОТГ, а їх тепер 38 депутатів, прийняли присягу та отримали тимчасові депутатські посвідчення. Присягу зачитав старійшина –

депутат Роман Курчик.

Склав присягу на сесійному засіданні і новообраний вдруге міський голова Дрогобича – Тарас Кучма. Відтак після слів вітань представникам влади від духовенства міста та міських голів сусідніх міст – Борислава та Трускавця – депутати приступили до роботи.

На першому сесійному засіданні народні обранці обрали секретаря міської ради. Ним призначили Ореста Каракевича. Орест Каракевич, дрогобичанин, лікар, активний учасник Революції Гідності, ветеран АТО. У міську раду зайшов під прапорами політичної сили «Європейська солідарність».

Можемо мати різні політичні вподобання, можемо у різний спосіб відноситись один до одного, але нас всіх повинне об’єднювати одне – прагнення покращити добробут наших мешканців, розбудовувати нашу ОТГ та створити достойне майбутнє для наших дітей. Заради цієї мети ми повинні залишити за дверима цієї зали всі свої чвари та емоції й працювати згуртовано та конструктивно», – сказав Орест Каракевич.