Всього два дні залишилось до Дня святого Миколая – свята, якого з нетерпінням чекають всі діти

В цей день у повітрі витає особлива атмосфера дива, діти чекають подарунків, а дорослі допомагають їх творити. Традиційно з цього дня стартує цикл різдвяно-новорічних свят, передає ДНК.

Зважаючи на війну в країні та скерування максимальних зусиль на підтримку воїнів та ВПО, які вже стали частинкою нашої громади, – жодних гучних святкувань не проводитимуть. Однак свято для малечі вирішили залишити. Для цього 6 грудня біля Народного дому засвітять вогні на ялинці та проведуть святковий захід, під час якого до дітей завітає найочікуваніший гість – святий Миколай.

Встановлення ялинки провели наприкінці минулого тижня силами комунального підприємства «Служба муніципального управління». Декорувати її розпочали в суботу діти, спільно з міським головою Тарасом Кучмою, – це традиція, якій не зраджують вже котрий рік поспіль.

Зауважимо, що жодних витрат на встановлення новорічної ялинки у Дрогобичі не здійснювали. Штучна ялинка в місті була придбана ще в 2008 році. Для неї час від часу оновлювали лише ілюмінацію та прикраси, так як непоодинокими були випадки вандалізму.

Цьогоріч жодних закупівель не проводили. Над святковим декором для ялинки попрацювали вихованці Дрогобицької дитячої художньої школи. Традиційно під час занять та майстер-класів діти виготовляють іграшки з атрибутикою міста, різдвяними та патріотичними мотивами, які в подальшому прикрашають собою головну ялинку міста впродовж всього різдвяно-новорічного періоду.

Нагадаємо, відкриття ялинки відбудеться в день святого Миколая – 6 грудня о 16:00 – біля Народного дому імені Івана Франка.