Туреччина оголосила про початок першої фази деокупації КримуТерорист Стрєлков відреагував на заяву влади Туреччини про початок першої фази по деокупацію Криму

У відповідь на заяву влади Туреччини про початок першої фази по деокупацію Криму один з колишніх ватажків «ДНР»

офіцер ГРУ терорист Ігор Стрєлков-Гіркін заявив, що ситуація для ерефія виглядає вкрай погано.

Напередодні турецький МЗС в особі глави відомства Мевлюти Чавушогли зробив заяву про те, що Анкара провела з Києвом переговори і починає активну фазу дій по деокупацію Кримського півострова. У відповідь терорист заявив, що для ерефії «справа погань». Він зазначив, що підтверджується його власний прогноз по початку співпраці України і Туреччини по звільненню Криму. Терорист підкреслив, що на даному етапі розвитку московітстка армія вразлива як ніколи, а внаслідок цілої низки помилок путіна мордор попав в капкани на Кавказі і Близькому Сході.

«Якщо це не фейк (або помилка в точному перекладі), то … справа погань. Втім, в будь-якому випадку, саме цього я очікував і очікую в майбутньому. Стараннями Нашого Унікального Стратега, залізши «по самі гланди» в капкани в Сирії та Карабасі (не рахуючи Лівії та інших «африканських екзотичних країн»), ВС РФ уразливі, як ніколи раніше», — заявив вбивця.

Один його з підписників припустив, що в конфлікті Туреччини і росії Захід підтримає саме ерефію, після чого терорист розповів про реальний стан справ всередині мордору. «Чекайте …, як то кажуть,»два рази»… Свого союзника по НАТО вони розміняють на сировинну напівколонію з боягузливим і нікчемним керівництвом? Яке настільки підле за своєю сутністю, що власний народ в гріш не ставить, а за помірну ціну готове продати що завгодно?» — додав гіркін.