Туреччина є однією з кращих туристичних країн світу

Більшість туристів, що приїжджають на відпочинок до Туреччини проводити свою відпустку на море, але по цій країні можна нескінченно подорожувати, при цьому вона буде дивувати вас знову і знову https://hittravel.com.ua/tury-po-krayinah/turechchyna/.

Відпочинок в Турції

Наприклад Стамбул знаходиться в першій десятці туристичних міст світу, а в центральній частині Туреччини розкинулася напрочуд гарна і незвичайна область, Каппадокия. Унікальне географічне розташування Туреччини між двох континентів, різноманітність ландшафтів, прекрасний м’який клімат, вже багато років визначає популярність Туреччини в якості місця для відпочинку. Дуже багато людей вважають за краще пляжний відпочинок будь-якому іншому, і навіть ті, хто зазвичай відпочиває активно, мріють хоча б раз на рік просто поніжитися в теплі сонця, покупатись в чистому морі і придбати бронзовий загар.

Туреччина — одна з кращих країн для пляжного відпочинку

По-перше для поїздки в Туреччину не потрібно ніяких інших документів крім паспорта. По-друге дістатися туди відносно легко. По-третє, Туреччина має у своєму розпорядженні все що потрібно для відпочиваючих — зручні аеропорти, довгі піщані пляжі, безліч готелів самого різного класу, природні та архітектурні пам’ятки та унікальні національні особливості.

Туреччина — це популярна курортна країна, причому своїми доступними цінами вона приваблює не тільки обмежених в засобах росіян, але і розважливих німців, французів, англійців та інших європейців. Воістину ніде в світі не знайдеться такого ж співвідношення ціни і якості послуг, як на курортах Туреччини. Нижче Ви знайдете короткий опис основних курортів і туристичних місць Туреччини.

Найбільш популярні Турецькі курорти простяглися вздовж берегів Егейського і Середземного морів, а любителям культурного відпочинку радимо побувати в Стамбулі і Каппадокії.

Узбережжя Середземного і Егейського морів

Найпопулярніші курорти Туреччини знаходяться на берегах Егейського та Середземного морів. Купальний сезон на цих курортах триває майже 7 місяців в році — з середини квітня до початку листопада. Найбільш популярними курортними містами Туреччини є:

  • Анталья,
  • Аланья,
  • Белек,
  • Сіде,
  • Кемер,
  • Мармарис,
  • Бодрум,
  • Чешме,
  • Фетхіє,
  • Кушадаси.

Узбережжя Середземного і Егейського морів приваблюють гостей люблячих пасивний відпочинок. Туди прилітають любителі полежати на пляжі, розважитися на дискотеці і відпочити від душі. Так само прилітають і туристи з сім’ями і дітьми оскільки в багатьох готелях є прекрасні міні клуби, дитячі майданчики і аквапарки які не залишать хлопців байдужими.

На курортах Егейського і Середземноморського узбережжя також з легкістю можна поєднувати активні і пасивні види відпочинку, тому що майже всі курортні міста Туреччини мають дуже насичену і багату історію. 

Літо уже не за горами, тому можна визначатися з відпусткою, а з напрямком, на наш погляд вже визначено.