пляжний волейболЦими вихідними в Трускавці завершився Кубок України з пляжного волейболу в якому взяли участь спортсмени з усієї України

Як зазначили ГО «Федерація волейболу України» (одні з організаторів Кубка), учасниками стали найсильніші дуети серед чоловіків та жінок, тож конкуренція на змагальних майданчиках була неймовірною.

Серед вболівальників на спортивному майданчику «Geneva Medical Resort and SPA» у Трускавці були почесні гості: Михайло Цимбалюк, народний депутат України, голова «Батьківщини» на Львівщині, Андрій Лопушанський, народний депутат України, Костянтин Стогній, заслужений журналіст України, телеведучий, публіцист та продюсер.

Взяв участь у нагороджені спортсменів Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця.

«Чудове спортивне свято, яке збирає чимало людей, серед яких не лише спортсмени, а й вболівальники, глядачі, друзі. Трускавець — місто здоров’я і ми завжди радо вітаємо спортивні Чемпіонати, турніри інші заходи. Це свідчення того, що наше місто привабливе, має розвинену інфраструктуру, бо може гідно приймати спортсменів різних рівнів», зазначив Андрій Кульчинський.

У результаті, долю нагород між собою вирішували головні фаворити змагань. У підсумку Кубка України 2021 (Трускавець) переможцями стали:

пляжний волейбол

Чоловіки:

1 місце — Сергій Попов (Запоріжжя)/Едуард Рєзнік (Одеса)

2 місце — Владислав Ємельянчик (Запоріжжя)/Денис Денисенко (Запоріжжя)

3 місце — Іван Ліхацький (Київ)/Річард Ліхацький (Київ)

4 місце — Владислав Павлюк (Рівне)/Іван Кривобок (Київ)

Жінки:

1 місце — Діана Луніна (Київ)/Валентина Давідова (Запоріжжя)

2 місце — Ангеліна Хміль (Запоріжжя)/Тетяна Лазаренко (Запоріжжя)

3 місце — Інна Махно (Київ)/Ірина Махно (Київ)

4 місце — Дар‘я Романюк (Чорноморськ)/Єва Сердюк (Чорноморськ)

Вітаємо переможців та призерів і до нових зустрічей у Трускавці!