В`ячеслав УмновВ`ячеслав Умнов отримав перемогу у VІІ Міжнародному конкурсі літературного та художнього мистецтва «Премія Іверія»

Почесний громадянин Трускавця, один зі сподвижників національно-духовного відродження у Трускавці на зорі становлення незалежності України, депутат Львівської обласної ради І демократичного скликання, секретар Трускавецької міської ради 2002-2006 рр., Заслужений працівник освіти України, член Президії Громадської організації «Трускавецька організація осіб з інвалідністю Львівської обласної асоціації ВО СОІУ», автор кількох поетично-філософських збірок В`ячеслав Умнов отримав перемогу у VІІ Міжнародному конкурсі літературного та художнього мистецтва «Премія Іверія» в номінації «Креативна поезія року» (Creative Poetry of the Year).

Проєкт «Премія Іверія» реалізується видавництвом «Грузинська еліта» та «Соціальним підприємством Особливий журнал» з благословення предстоятеля Грузинської Православної Церкви, Католікоса-Патріарха всієї Грузії, архієпископа Мцхета-Тбіліського, митрополита Бічвінта і Цхум-Абхазії, Святійшого Іллі ІІ.

Конкурс, який був започаткований у 2013 році, має величезну популярність на території Грузії, а протягом останніх трьох років є міжнародним. Цьогоріч в конкурсі взяли участь більш ніж 100 учасників з семи країн: Грузії, Вірменії, Польщі, Румунії, Литви, Туреччини та України. Тож дуже приємно, що одним із переможців виявився саме наш трускавчанин.

Окрім В`ячеслава Умнова перемогу в різних номінаціях вибороли ще двоє представників України – Галина Березюк та Юрій Прокопенко. Церемонія нагородження переможців проходила 20 березня у Національній Парламентській бібліотеці Грузії в місті Тбілісі, але через коронавірусну пандемію переможці з-поза меж Грузії не змогли взяти в ній участь. Тож засновник і керівник проєкту «Премія Іверія» Нугзар-Петре Чіаберашвілі вручить нагороди українським переможцям вже на території нашої держави – орієнтовно у травні.