акціїПоласували 50 кг тортом і долучилися до благодійності – серед низки святкових заходів до ювілею міста, масштабною та колоритною була акція на підтримку Дрогобицької солеварні – «Дрогобич у ньому вся сіль!».

Акція стартувала в обідню пору на Площі Ринок. Дійству передував символічний процес виварювання дрогобицької солі – який демонстрували солевари. Усі охочі мали можливість дізнатися, чим корисна дрогобицька сіль, як вона виготовляється та потрапляє на прилавки магазинів. Паралельно із цим дійством – було розгорнуто продаж продукції солевиварювального заводу: сіль фасована, у подарункових та сувенірних коробках та із приправами.

акції

Як розповіла начальниця відділу культури та мистецтв Управління культури і розвитку туризму ДМР Леся Татарська, головна мета благочинного заходу зібрати кошти на масштабні роботи із реконструкції, які тривають на території одного з найдревніших підприємств Європи – Дрогобицького солевиварювального заводу.

Дрогобицька солеварня – магніт та бренд нашого міста. Не дивлячись на те, що солеварня найстаріше діюче підприємство – сьогодні завод переживає нову еру свого економічного і виробничого розвитку. Із зміною керівництва солеварні (нині підприємство очолює Олег Петренко – ред.) завод став активним учасником різноманітних програм та презентації, відтак впроваджує в життя цікаві проекти, серед яких брендування дрогобицької солі, нове упакування продукції, численні промоційні кампанії, реконструкція пішохідних доріжок на території заводу тощо. Це напрочуд важливі завдання, які ми як громада міста маємо спільно допомогти підприємству втілювати в життя, – наголосила Леся Татарська.

акції

Щоб зібрати кошти на реалізацію ремонтних робіт на території підприємства – працівники та студенти Дрогобицького вищого професійного училища №19, спекли величезний торт до уродин міста. Вага торта була понад 50 кг. Оформлений цифрами 930 та картинками із символікою міста – тортом пригощали усіх присутніх та реалізовували за символічну плату. Вилучені кошти скерують на Дрогобицьку солеварню.

Такі дійства демонструють – наша громад єдиний організм, ми вміємо не лишень гарно святкувати, але й сприяти та допомагати один одному, підставляти плече допомоги, – наголосив керівник Управління культури та розвитку туризму Ігор Чава.

Благочинний захід своїми виступами доповнив Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина».