Автокомпресор — незамінний помічник на дорозі. За його допомогою можна реанімувати спущене колесо, причому від водія не вимагається жодних зусиль. Пристрій працює від акумулятора або через прикурювач машини і самостійно відновлює рівень тиску в шинах згідно з показниками на манометрі. Топові моделі автомобільних компресорів зібрали у статті.

70Mai Midrive TP01

Електричний компресор з мінімалістичним дизайном та ергономічною конструкцією вирізняється високою продуктивністю. Металевий корпус та ручка для перенесення гарантують надійність та зручність експлуатації. Вбудований манометр з електронним екраном та світлодіодним підсвічуванням дозволяє наочно спостерігати за рівнем тиску в шинах та зупиняє роботу пристрою за досягнення заданих параметрів. Компресор створює потік повітря 32 л/хв і тиск 7 бар, що дозволяє накачати стандартну автомобільну шину за 3 хв.

WINSO (126 000)

Напівпрофесійне обладнання з фірмовим дизайном у зелених відтінках має величезний попит на українському ринку. Будь-які автомобільні компресори WINSO є ідеальним поєднанням доступної ціни, високої якості та функціональності. Модель 126 000 підходить для підкачування шин будь-якого типу, має в комплекті довгий шнур, зручну сумку для транспортування та зберігання, спускний клапан та оптимальну робочу потужність 200 Вт.

Tonfon 12V

Портативна мембранна модель легко поміститься навіть у найменший багажник. Компресор має 120 Вт вбудованої потужності та створює тиск 10,2 атмосфери, чого достатньо для швидкого підкачування навіть великорадіусних коліс. Робота пристрою супроводжується мінімальним шумом (75 дБ), не дратуючи користувача та оточуючих. Функція «Автостоп» дозволяє не стежити за робочим процесом: після досягнення потрібного тиску компресор сам припиняє роботу. Інші переваги — цифровий манометр, стильний дизайн та зручний дисплей.

Makita MP100DZ

Професійний японський автокомпресор однопоршневого типу з вбудованим акумулятором ідеальний для легкових та вантажних транспортних засобів. Передбачена функція програмування автовідключення після нагнітання певного тиску. Доступне регулювання робочих параметрів з кроком 5 кПа до максимального значення 830 кПа, що дозволяє не лише за лічені хвилини накачати навіть великі колеса, але й використовувати компресор для надування спортивного, рибальського гумового інвентарю.

Einhell PRESSITO PXC

Однопоршневий компресор гібридного типу функціонує від стаціонарної електромережі та акумуляторного блоку в режимі високого та низького тиску на вибір. У комплектацію пристрою входить все необхідне для комфортної роботи: довгий шнур, електронний дисплей, манометр з автовідключенням, міцний корпус зі зручною ручкою. Потужний двигун забезпечує якісне надування не тільки автомобільних коліс, але й плавальних засобів, басейнів, інших гумових виробів.