Днями, два Народні ансамблі танцю «Веселка» та «Верховинка» побували на Міжнародних танцювальних конкурсах!

24 та 25 серпня Народний ансамбль танцю “Верховинка” Дрогобицького Народного дому імені Івана Франка приїхали з перемогою з Республіки Чорногорія, повідомляє ДНК.

Там «Верховинка» посіла 1 місце у старшій віковій категорії на Міжнародному фестивалі-конкурсі “MONTENEGRO STARS 2023”. До того ж ансамбль танцю «Верховинка» отримав ще дві відзнаки на цьому конкурсі за оригінальне виконання танців. Адже, не секрет, що «Верховинка» уміє дивувати своїми хореографічними постановками.

Самому колективу «Верховинка» уже 23 роки. Щоразу оновлюється їхній склад молодими талантами та незмінним залишається майстерне виконання українського народного танцю під керівництвом Богдани Кос.

У той час учасники Народного ансамблю танцю “Веселка” Народного дому-філії села Нагуєвичі свої танцювальні вміння демонстрували у Болгарії.

Три дні, з 23 по 25 серпня танцювальний колектив з Нагуєвич у 9-му Міжнародному фестивалі мистецтв «Sanni Olimpiа”. На відкритті фестивалю український прапор гордо майорів серед шести країн-учасниць. Танець об’єднав танцюристів з Македонії, Грузії, Сербії, Молдови, Болгарії та України, дозволяючи їм говорити на одній мові – мові хореографії.

З Болгарії юні танцюристи колективу «Веселка» привезли море вражень та нагороди про учасників Міжнародного фестивалю «Sanni Olimpiа”. Народному ансамблю танцю “Веселка” Народного дому-філії села Нагуєвичі уже 15 років. Щоразу вихованці цього колективу вражають глядачів своєю хореографією та барвистими костюмами. Художній керівник ансамблю – Марія Курп’як.