пожежники СхідниціТривалість доїзду збільшиться до 40 хвилин: Що буде з пожежно-рятувальним постом у Східниці

Наразі рятувальників перевели до Борислава. передає Д-НК.

Від 18 вересня пожежно-рятувальний пост у Східниці змінив місце дислокації. Як раніше говорили у пресслужбі Головного управління ДСНС України у Львівській області, це зробили через відсутність приміщення.

«Варто зазначити, що протягом тривалого часу ПрАТ «ПОЛОНИНА» надавала приміщення в оренду на безоплатній основі. Останні роки ПрАТ «ПОЛОНИНА» зверталися до Східницької селищної ради з проханням урегулювати питання про оренду приміщень, в яких дислокувався пожежно-рятувальний пост. Станом на сьогодні питання щодо оренди приміщень селищна рада не вирішила. Через відсутність пристосованих приміщень для чергувань на території Східниці ГУ ДСНС України у Львівській області змушене передислокувати техніку та особовий склад в місто Борислав», – йшлося у повідомленні надзвичайників.

Як пояснив начальник Бориславського міського відділу Державної служби надзвичайних ситуацій ДСНС України у Львівській області Олег Кобилецький, через цю ситуацію тривалість доїзду пожежників до потрібного місця збільшиться.

«Зараз весь особовий склад дислокується у Бориславі. Це відділення не скорочено, воно передислокувалося до Борислава зі всією технікою. Виїжджати на пожежі ми будемо, адже це наша робота. Просто ми будемо добиратися на 25 хвилин у літній період та 35-40 хвилин у зимовий період довше до місця пожежі», – розповідає Олег Кобилецький.

За його словами, труднощі виникатимуть, зокрема, через важкі підйоми у місцевості, перевали й вагу машини, адже вона становить 22 тонни.

Питання щодо оренди приміщення наразі вирішують.

«Ми вирішуємо питання з селищним головою Східниці про надання матеріально-технічної допомоги підрозділу. Ми ж не мали бажання звідти з’їжджати. Але нам виставили рахунок за оренду приміщень. А ми як державна служба не маємо змоги це оплачувати», – додає Олег Кобилецький.

Скільки часу триватиме ця проблема наразі невідомо.

Додамо, цей пожежно-рятувальний пост обслуговує близько 30 населених пунктів Дрогобицького, Сколівського і Турківського районів.