протестАнтиукраїнські заяви Більченко — студентка йде з вузу в знак протесту: ректор ніяк не реагує на скандал

З національного університету імені Драгоманова в знак протесту вирішила піти студентка магістратури через бездіяльність керівництва навчального закладу, яке відмовляється реагувати на  антиукраїнські заяви Євгенії Більченко, передає Д-НК.

бридотаСама Більченко напередодні потрапила у великий скандал: за її словами, Україна стала «американською колонією», а війну РФ проти України вона називає громадянською.

Студентка вузу Марія Прошковська, яка вчиться в магістратурі, попросила керівництво вузу відрахувати її за власним бажанням через бездіяльність керівництва в зв’язку зі скандалом навколо Більченко і її українофобськими заявами. Свою заяву вона опублікувала на сторінці в соціальній мережі.

«Професор Більченко не поважає країну, в якій живе, працює і заробляє, мову цієї країни, вважає війну Росії проти України громадянською війною, демократично обрану владу — неонацистським режимом. Крім того, вона публічно заявляє про дружбу з Захаром Прилепін, виступає на телеканалах» ДНР», Клименко і російському телебаченні, де розповідає про те, як її тут пригнічують. Прямо в» Фейсбуці «заявляє також про те, що вона разом з керівництвом університету» підтирається скаргами», які на неї надходять», — заявила Прошковська.

протест

Дівчина розповіла, що вона була волонтером під час євромайдану і допомагала українським військовим під час російської окупації, тому не може перебувати з Більченко в одному університеті. Заяву Прошковська обіцяє написати вже у вівторок. Раніше з’явилася інформація про те, що Більченко ректор звільняти не збирається.