можливий арешт СтерненкаУльтрас київського «Динамо» висунули ультиматум Генеральному прокурору, СБУ і українській владі

У разі оголошення підозри одеському активісту Сергію Стерненко буде оголошено загальну мобілізацію і масові

акції протесту. Стерненко кілька разів намагалися вбити за його активну проукраїнську позицію в Одесі.

Ультрас київського «Динамо» попередили українську владу і висунули ультиматум: у разі оголошення підозри одеському активісту Сергію Стерненко буде оголошено загальну мобілізацію з активними протестами. Ультиматум був висунутий найбільшим фанатським об’єднанням в Україні на сторінці Ultras в соціальній мережі.

Фанати попередили владу, що якщо антиукраїнські сили здійснять спробу вручити підозру активісту, буде негайним силова реакція з боку фанатського об’єднання WBC Ultras Динамо. «Якщо антиукраїнські сили таки спробують незаконно висунути підозру у вбивстві або затримати Сергія, ми відразу ж оголосимо загальну мобілізацію і збір для акції протесту!» — йдеться в повідомленні.

При цьому волонтер Роман Синіцин зазначив, що СБУ спільно з Генеральною прокуратурою дійсно готуються вручити підозра про вчинення вбивства Стерненко найближчим часом.

Синіцин стверджує, що керівництво СБУ вступило в змову з колишніми «регіоналами» та за підтримки Генерального прокурора Венедиктової готові піти «по бєспрєдєлу» — закрити Стерненко в СІЗО.