Стебничанина Юрія Нестора нагородили відзнакою начальника Сил територіальної оборони «Захід» – за волонтерську діяльність та допомогу українським воїнам в обороні країни та наближенні перемоги над ворогом.

З початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, українці максимально мобілізували зусилля в боротьбі з ворогом, передає ДНК. Воїни стоять на сторожі незалежності та територіальних кордонів України, волонтери збирають та відправляють на передову необхідну допомогу, пересічні мешканці приносили необхідні речі до волонтерських штабів, приймали та підтримували вимушених переселенців.

Вагому роль у боротьбі з ворогом відіграють свідомі представники бізнесу – які не лише забезпечують повноцінну роботу своїх підприємств та сплату податків в умовах повномасштабної війни, але й скеровують чималі фінансові та людські ресурси на допомогу українським воїнам.

Одним з таких волонтерів та меценатів є стебничанин Юрій Нестор. Відтак за потужну волонтерську діяльність, зміцнення обороноздатності України та систематичну допомогу в покращенні матеріально-технічної бази підрозділів Сил територіальної оборони, – Юрія Нестора нагородили іменною відзнакою.

Нагороду стебничанину передав підполковник, представник регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід» Олег Кіндратів, спільно з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.