квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Як влаштована гібридна сонячна електростанція

Конструкція гібридної сонячної станції

Гібридна сонячна станція вміщає в себе мережеву й автономну станції й одночасно може як зберігати, так і використовувати збережену енергію по «зеленому» тарифу. Також така станція заряджає акумуляторні батареї і за допомогою мережі, і від сонячних панелей. У налаштуваннях гібридного інвертора визначається пріоритетність роботи. Такі апарати дорожчі за мережеві, проте, навіть при відсутності мережі, гібридні станції працюють як автономні. Це і є найбільший плюс таких пристроїв. Зупинки в подачі електроенергії не такі гнітючі, як не гнітюча й повна розрядка батареї, коли сонячна енергія відсутня, тому що бракуючу енергію можливо отримати від мережі й зарядити батареї. Якщо ж вони розряджені й взяти енергію через катастрофічну аварію на лінії неможливо, в залежності від моделі гібридні інвертори дають змогу автоматично вмикати бензиновий або дизельний генератор.

Отже, існує декілька видів елетроенергії:

  • енергія сонця;
  • енергія, збережена в акумуляторних батареях;
  • енергія від мережі й енергія від генератора.

В більшості моделей гібридних систем є можливість налаштувати пріоритетне джерело. Таким чином, вдень ми можемо напряму використовувати сонячні модулі, а вночі – мережу, при цьому не користуючись акумуляторними батареями, економлячи їх запас на випадок аварії.

Контролер заряду, за допомогою якого ГСС здійснює заряд АКБ, може бути як частиною гібридного інвертора, так і окремим блоком. У другому випадку постачання енергії до дому не відбувається напряму від сонячних панелей й проходить скрізь акумулятори. В першу чергу заряджаються вони. Від батарей постійний струм рухається до інвертора, де перетворюється у змінний , за допомогою якого живляться електроприлади.

В усьому іншому ГСС схожі з автономними й мережевими станціями. У розподільчих щитках знаходиться захисна автоматика, яка захищає систему від короткого замикання й перенапруги. Така захисна автоматика включає в себе:

  • запобіжники й обмежувачі перенапруги;
  • роз’єднувачі;
  • додатковий захист на акумуляторний блок від короткого замикання, перевантаження й зворотних струмів.

Спеціальна система гарантує надійно закріплені сонячні панелі, провітрювання й прийнятний естетичний вигляд.

ГСС мають різну потужність, яка залежить від завдання на яке вони індивідуально розраховані. Ознайомимося з комплектацією такої станції з потужністю 7-11кВт*ч в день:

гібридна сонячна електростанція

Переваги:

  • може працювати навіть при відсутній у мережі енергії;
  • можливість зміни й гнучкого налаштування пріоритетності серед джерел живлення;
  • При браку енергії сонця має можливість живитись від мережі.

Недоліки:

  • ціна;
  • окупається довше аніж мережеві станції;
  • Потребує обслуговування в залежності від виду акумуляторних батарей.

Замовити якісне обладнення для побудови своєї сонячної електростанції, ви можете в нашій компанії «Правильне електроживлення», більше інформації на сайті https://prel.prom.ua/g1317082-sonyachni-batareyi-obladnannya.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.