квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Що таке ультрафіолетовий друк?

Ймовірно кожен з нас хоча б раз в житті задумувався, яким же ж чином наносяться зображення на нетипові для друку поверхні: скло, дерево, метал, плитка та ін. Відповідь доволі проста — уф друк. Технологія, що дозволяє наносити складні та деталізовані зображення на різноманітні поверхні. Суть технології полягає в особливостях ультрафіолетових чорнил, що під дією світлового активатора змінюють свою структуру. Як це працює? Пояснимо, як в народі кажуть «на хлопський розум»:

  1. 1. Під час друку чорнило потрапляє на повехрню.
  2. 2. Ульфтрафіолетове світло активує реакцію полімеризації
  3. 3. Фарба застигає, а ми отримуємо чітке зображення.

Варто зазначити, що вироби отримані за допомогою ультрафіолетового друку не тільки гарно та оригінально виглядають, але й довше служать. Адже поверхня вкрита захисним шаром не піддається впливу різноманітних зовнішніх чинників.

Де найчастіше використовується ультрафіолетовий друк?

Сьогодні результат використання уф друку можна зустріти фактично усюди. Друк на дзеркалі та склі, металі та дереві — виконується виключно із застосуванням цієї технології. Вона є відмінним інструментом для створення брендованої продукції, індивідуального дизайну інтер’єрів, унікальних нагород та авторських подарунків. Основні переваги уф друку:

  • доступність
  • стійкість
  • детальність зображень

Приклади продукції створеної за допомогою даної технології: формат захід

Де на Львівщині можна замовити УФ друк?

Безперечним лідером в наданні послуг широкоформатного, ультрафіолетового та цифрового друку є команія Формат Захід. Офіційний веб сайт компанії — https://format-lv.com.ua/, тут ви можете ознайомитись з повним переліком послуг. Чималий досвід, сучасне обладнання та висока якість друку підтверджуються численними відгуками клієнтів та фотографіями готової продукції. Головний офіс компанії та виробничі потужності знаходяться у Львові на вулиці Стороженка 32. Однією з найбільших проблем для широкого загалу людей, яким потрібно виготовити друковану продукцію є макетування. Складний, на перший погляд, дизайнерський процес далеко не всім під силу. Формат Захід подбав про клієнтів, тому тут можна замовити послугу макетування та не хвилюватись про можливі труднощі, адже роботу виконуватимуть професіонали, які відмінно знають, як краще створити цифровий макет для друку.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.