квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Догляд за мультиваркою: що варто знати

Будь-яка кухонна техніка потребує спеціального догляду після використання. Особливо це стосується мультиварок, адже переважна більшість господинь щоденно готує страви з їх допомогою.

Залишки страв і волога — головні вороги мультиварних пристроїв. На думку львівських майстрів, що працюють в сервісній компанії «Контакт», експлуатаційна придатність та довговічність приладу напряму залежить не стільки від умов його використання, скільки від правильного догляду за ним.

Як продовжити працездатність мультиварки

Конструкція мультиварки умовно складається з двох частин — зовнішньої та внутрішньої. До зовнішньої відносять елементи, які можна від’єднувати, витягати і мити: чашу, кришку, вологозбірник, паровий клапан.

Внутрішню частину складають елементи, які забезпечують функціональність техніки і тому їх не варто зачіпати. Це — нагрівальний пристрій, мікросхеми та дроти живлення.

Рекомендації по експлуатації мультиварок

Знімні деталі мультиварки потрібно від’єднувати перед кожним миттям. Перший раз це роблять одразу після придбання приладу, щоб очистити поверхню від заводських забруднень та запахів.

Надалі необхідно мити мультиварку після кожного приготування їжі. Часточки продуктів, що залишились на поверхні чаші, можуть не тільки змінити смак страв при подальшому користуванні, але й знизити якість її покриття. Важливо пам’ятати, що:

  • мультиварка — це електричний прилад, тому його не можна мити під краном чи занурювати в воду, як звичайне кухонне приладдя;
  • після використання, пристрій одразу вимикають з розетки;
  • перш ніж мити техніку, слід дочекатись, поки її поверхня повністю охолоне;
  • для очищення деталей від жирових відкладень використовують губки та м’які серветки, змочені в засобі для миття посуду або спеціальному розчині, призначеному для чистки мультиварок;
  • не можна використовувати для миття жорсткі матеріали чи речовини, адже з пошкодженим антипригарним покриттям мультиварка не буде працювати ефективно;
  • всі деталі після миття ретельно витирають насухо і залишають до повного випаровування вологи на декілька годин.Вкрай важливо, щоб всі деталі мультиварки залишались сухими.

Навіть найменша крапля вологи, що потрапила у внутрішню частину пристрою може стати причиною зламу. Залишаючись невидимою, волога поступово роз’їдає контакти мікросхем і призводить до їх повного виходу з ладу.

Якщо при експлуатації мультиварки виникли сторонні запахи, або прилад не працює належним чином, необхідно звернутись до фахівців. Усунути будь-які несправності допоможуть майстри компанії «Контакт».

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.