квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Як організувати день народження дитини

Коли на носі день народження дитини дошкільного, або шкільного віку, батьки починають думати, як зробити цей день незабутнім. Адже діти знають, що день народження – це найважливіше свято в їх житті, і тому чекають на нього з нетерпінням. І щоб такий день запам’ятався на довго, необов’язково наймати аніматорів, або орендувати дорогі приміщення. Організувати день народження дитини можна вдома. Як це зробити? Ви дізнаєтесь в цій статті.

торт на день народження

Оберіть тематику свята

Якщо з місцем проведення дня народження вже все зрозуміло, то тепер треба обдумати тематику свята. Звичайно можна обійтись і без цього, але чи буде дитина, в такому разі, задоволена на 100 відсотків? Батьки краще від інших знають все про свою дитини, тому обрати тематику дня народження буде дуже просто.

Всі діти люблять мультфільми, і завжди є один найулюбленіший. Цей факт можна взяти за основу. Декоративні елементи можна пошукати в інтернеті, або роздрукувати на принтері. Не лишніми будуть кульку, які діти так обожнюють. Найкращий варіант – кульки з гелієм. Також можна придбати спеціальні капелюхи, та розмальований посуд. Такі дрібниці додадуть святу яскравих фарб і відповідно святкового настрою.

Також можна замовити торт в тематиці улюбленого мультфільму дитини. Приклади подібних тортів можете подивитись на сайті кондитерської майстерні https://lulu.kiev.ua/. Додатково можна замовити капкейки з малюнками всіх персонажів мультфільму.

Продумайте меню

По-перше, коли ви плануєте меню для дитячого дня народження, ви маєте мати на увазі те, що це саме дитячий день народження. Вишукані страви, які полюбляють дорослі, не завжди подобаються дітям. Найкраще, що можна зробити в цій ситуації, це обдзвонити батьків, майбутніх гостей, та поцікавитись про те, які страви вони полюбляють. На основі цього і скласти меню на день народження дитини.

Але щоб заохотити дітей до їжі, важлива подача страв. Закуски можна настромити на шпажки, із сосисок зробити «восьминогів» і так далі. Існує багато способів реалізації цієї ідеї.

Незабудьтесь підготовити достатню кількість напоїв. Можна зварити компоти на основі ягід, або фруктів. Краще теж поінтересуватись, які саме смаки люблять діти.

Ну і звичайно солодощі. Якщо є така можливість, організуйте кенді бар. Це не тільки смачно, а і гарно. На такий стіл можна поставити цукерки, печиво, макаруни, капкейки та звичайно торт на дитячій день народження. Головне, щоб діти не почали його спустошувати раніше часу.

Розваги для дітей

І не забувайте про різноманітні ігри та конкурси, які стануть відмінною підмогою на дитячому святі. Їх варто вибирати, враховуючи різні фактори — від площі приміщення до сезону проведення заходу.

Але найкращими розвагами будуть, які не потребують активних дій, особливо, ящко діти недавно поїли. Найпопулярнішою такою грою ж «крокодил», коли ведучий загадує одній дитині слово, а та намагається показати його без слів.

Також підійде гра під назвою «знайди лишнє поняття». Суть її полягає в тому, що ведучий називає три слова, одне з яких не підходить до даної групи. Наприклад:

  1. Огірок, помідор, банан.
  2. Стіл, стілець, телевізор.
  3. Щоденник, зошит, парта і так далі.

Також діти мають обґрунтувати свою відповідь.

Що робити, якщо гості з’явилися раніше?

Діти рідко приходять одночасно. Іноді на збір гостей триває пів години, а то і більше. За цей час ті діти, які прийшли раніше, можуть втратити святковий запал, тому потрібно обов’язково подбати про їхнє дозвілля. Найлегше, звичайно, включити мультики. Ще можна повісити великий аркуш паперу з якимось малюнком і дати дітям олівці, щоб вони разом розмалювали його.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.