квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Особливості камер схову у Львові

Якщо між пересадками з одного поїзда на інший у вас достатньо часу, ви можете погуляти по місті. Але що робити з важкими валізами? Камери зберігання у Львові дозволять залишити речі і піти по своїх справах. Скористатись послугою може кожен навіть якщо зупинка виникла несподівано. Але користуватись камерами схову на вокзалах не завжди безпечно, особливо якщо речі дорогі. В такому випадку в нагоді стануть послуги агенції «Ваш багаж». Якщо ви плануєте подорож у Львів, завжди знайдеться місце де залишити багаж.

Які камери зберігання можуть бути

Камери зберігання бувають двох основних видів:

  1. Ручні. Багаж приймає співробітник. Натомість видає чек, квитанцію або жетон, за якими можна забрати свої речі назад. Людина визначає розмір поклажі і поміщає її в одну з камер.
  2. Автоматичні. Ці камери зберігання діляться на два підтипи: електронні або з механічним замком. Послугою можна скористатися двома різними способами. У першому випадку співробітник підбере відповідну комірку, прийме оплату і дасть жетон, але людині потрібно самостійно ввести код на пристрої. У другому випадку за послугу клієнт платить через термінал, а натомість отримуєте пластикову смарт-карту.

Якщо речі не мають великої цінності або їх вага і об’єм невеликий, більше підходять ручні камери, але автоматичні більш надійні.

Скільки коштує здати багаж на зберігання?

Якщо ви вирішили скористатися камерою зберігання, врахуйте, що підсумкова сума залежить від розмірів поклажі, її ваги, а також від тривалості зберігання. Якщо ви вирішили скористатися камерою з невеликою сумкою, мінімальна вартість зберігання багажу буде складати 20 гривень за одну одиницю. Якщо говорити про максимальні розцінки, максимум який будуть вимагати за одну одиницю багажу складає 50 гривень.

Це ціни за 24 години зберігання, які починають відраховуватися з моменту внесення речей в камеру. Вартість послуг може відрізнятися в більшу або меншу сторону, тому інформація уточняється в індивідуальному порядку.

Які речі не приймаються на зберігання

Камери зберігання – зручна послуга, але в деяких випадках скористатися нею немає можливості. Наприклад, ви не можете здати:

  • домашніх тварин, яких перевозите з собою;
  • вибухову і вогнепальну зброю і інші небезпечні предмети;
  • психотропні речовини і наркотики;
  • дуже брудні сумки.

Якщо багаж має неприємний запах, його також можуть не прийняти. Продукти харчування приймуть, але врахуйте, що при зберіганні вони можуть зіпсуватися. Документи, гроші і цінності зазвичай не здають на зберігання, але якщо виникає така потреба проблем не буде. Хоча документи які посвідчують особу і гроші все ж краще носити з собою, тим більше в такому гарному місті як Львів, де обов’язково захочеться щось купити на згадку. Окрім того без документів буде проблематично заселитись в готель якщо потрібно залишитись в місті на декілька днів.

Забрати речі можна будь-коли. Вони знаходяться в повній безпеці оскільки всі камери цілодобово охороняються і за ними ведеться відеоспостереження.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.