квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Головні тренди в нігтьовому дизайні

Красиві нігті з незвичайним дизайном – справжня прикраса будь-якого образу. Сучасні косметичні засоби та приладдя дозволяють створювати на нігтях справжні шедеври. Майстри підбирають ідеальну кольорову гамму, створюють авторські малюнки, обирають незвичайні поєднання.

На сайті салону https://alae.com.ua/poslugi/dizajn-nigtiv/ можна знайти багато цікавих дизайнів, які підходять для будь-якої події. Але які тренди вважаються найбільш актуальними? Які цікаві новинки можна втілити в манікюрі? І які малюнки виглядають особливо неординарно та яскраво?

Тренд 1. «Павутинка» та тонкі риски

У новому сезоні одним із найяскравіших трендів став дизайн нігтів з узором «павутинка». Це може бути розпис с мерехтінням та блискітками, тонка сітка ліній золотистого чи сріблястого кольору, тощо. «Павутинка» доповнюється камінцями, блискітками, гліттером. Прекрасно виглядає поєднання матової чорної основи та ліній яскраво-білого або жовтого кольору.

Тонкі риски дуже актуальні в новому сезоні. За їх допомогою майстри створюють цілі панно на нігтях. Легкі мазки перетворюються в рослинні орнаменти, геометричні фігури, ніжні квіти. Чудово виглядає використання контрастних текстур та кольорів.

манікюр

Тренд 2. Манікюр від Діор

Манікюр від Діор – це класичний дизайн, який став дзеркальним відображенням френчу. Якщо у французькому оформленні виділяється кінчик нігтя, то у техніці «півмісяця» чи «Діор» головна увага прикута саме до «усмішки» на основі нігтя. Її виділяють контрастним кольором, прикрашають розписами, блискітками, камінцями.

Найбільш трендові варіанти техніки «півмісяця» такі:

  • Поєднання чорної глянцевої основи та золотистого металевого оформлення «півмісяця».
  • Розпис по лінії «усмішки» у вигляді тонких рисок.
  • Розпис «усмішки» рослинним орнаментом.
  • Виділення основи нігтя з допомогою блискіток чи гліттеру.
  • Малюнки у вигляді геометричних фігур на «півмісяці».

Часто «півмісяць» залишається незафарбованим. Таке поєднання прозорого та яскравого покриття виглядає оригінально та яскраво.

манікюр

Тренд 3. Блискітки у різних варіаціях

Блискітки в новому сезоні залишаються дуже актуальними. Їх використовують для створення різних ефектів. Наприклад, градієнтні блискітки великого розміру поєднують з глянцевим чорним лаком, щоб створити «космічний» манікюр. Також блискітками прикрашають кінчики нігтів у французькому манікюрі.

Ще один модний варіант – створення градієнту на прозорих нігтях за допомогою гліттеру чи блискіток. Їх розтягують від кінчика до основи так, щоб на початку було багато блиску, а ближче до кінця – кілька блискучих цяток. Градієнт створюється і за допомогою зміни кольору гліттеру.

Блискучі деталі використовують для прикрашання різних розписів та малюнків. Вони можуть перетворювати у кралі роси на пелюстках квітів, яскраві лінії веселки, рамки навколо нігтів. Гліттер може покривати увесь ніготь або лише його частину.

Трендові узори та орнаменти в дизайні нігтів

У новому сезоні варто звернути увагу на тропічні мотиви у розписі нігтів. Це можуть бути екзотичні квіти, рослини, пальми тощо. Також нігті можуть прикрашати красиві тропічні фрукти. Для літа такий варіант підходить просто чудово. Він яскравий, ніжний, стильний.

Ще один тренд нового сезону – рослинні орнаменти, в тому числі й скандинавські узори. Яскраві квіти, тонкі лінії, зелені листочки прикрашають будь-який дизайн. Найпопулярніший рослинний малюнок нового сезону – ніжні квіти бавовни.

Також варто придивитися до геометричних мотивів та сюрреалістичних малюнків. Чіткі геометричні лінії наносять на ніжно-рожеву або прозору основу. Модним лишається поєднання чорного та білого кольорів.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.