BMW-7Представницький седан BMW сьомої серії нового покоління повинен вийти на ринок в 2022 році, а через рік дебютує його версія на електротязі, яка отримає індекс i7

Не секрет, що в новому поколінні седан BMW сьомої серії

отримає менше версій з двигунами внутрішнього згоряння, ніж електрифікованих в тому чи іншому вигляді. Флагманською модифікацією “сімки” і зовсім повинен стати електромобіль під назвою i7.

Тепер, як повідомляє видання Car з посиланням на інсайдерів компанії BMW, стали відомі характеристики електричної BMW 7-Series: вже в базовій версії вона отримає два електромотори (по одному на кожну вісь) сукупною потужністю близько 544 кінських сил.

Електрокар отримає тягову батарею ємністю в 100 кіловат-годин, яка забезпечить запас ходу близько 500 кілометрів.

Прем’єра електричного седана сьомої серії повинна відбутися в 2023 році, після чого i7 встане на конвеєр в Дінгольфінге. Роком раніше BMW повинна презентувати 7-Series нового покоління.

BMW 7-Series

Якщо баварські інсайдери мають рацію, електрична “сімка” вийде на ринок на рік-два пізніше, ніж флагманський електроседан Mercedes-Benz EQS. Перехід з V12 на електротягу зробить сьому серію швидше: BMW i7 повинна буде отримати і «заряджену» версію з лінійки M Performance, яка, імовірно, отримає індекс i7 M60 або Mi7.

Модифікацій з ДВС у 7-Series залишиться тільки дві: бензинова 740i і дизельна 735d.