бан для КоломойськогоСполучені Штати водять санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського і його сім’ї

Держсекретар США Ентоні Блінкен в п’ятницю, 5 березня, оголосив про введення санкцій проти українського олігарха Ігоря Коломойського і його сім’ї. Про це повідомила прес-служба посольства США в Україні в своєму акаунті в Facebook, передає Д-НК.

В «чорний список» Вашингтона потрапив не тільки Коломойський, але і його сім’я: дружина Ірина, син Григорій (Цві) і дочка Анжеліка. Всім їм заборонений в’їзд на територію США. Причиною санкцій, за даними Блінкена, є «причетність олігарха до значної корупції».

Коломойський, згідно з повідомленням Держдепу, займається «підривом демократичних інститутів» в своїй країні, та становить загрозу її майбутньому. Відзначено, що санкції проти Коломойського і його сім’ї вводяться за «корупційну діяльність» в 2014 — 2015 роках, коли він перебував на посаді голови Дніпропетровської області України.

За даними Держдепу, в той час мільярдер використовував політичний вплив для власної вигоди. «Ігор Коломойський і його наближені родичі більше небажані для в’їзду в США», — йдеться в повідомленні Блінкена.