санкції проти ерефіїУ Сполучених Штатах Америки готуються нові санкції проти президента РФ і його найближчого оточення

Сполучені Штати Америки готують нові санкції проти Московії: вони торкнуться також і оточення Володимира Путіна. Про це під час ефіру на телеканалі «Прямий» заявив колишній посол України в США, екс-заступник глави Адміністрації президента України Валерій Чалий, інформує Д-НК.

За словами Чалого, ці санкції частково стосуватимуться заборони на постачання технологій подвійного призначення. Іншими словами, мова йде про високі технології, без яких Московія не зможе розвивати свою бюджетоутворюючу галузь — видобуток нафти і нафтопереробку.

Чалий зазначає, що це буде дуже серйозною проблемою для московитів: вони не зможуть виготовляти свої літаки. Крім того, Чалий зазначає, що під обмеження підпадуть і найбільші компанії, які Московія намагається «заховати» від санкцій за «прокладками», а також гроші олігархів.

«Це ж не один Путін, а це команда, яка має близько 300 млрд. доларів. Це їх «общак» їх, який вони витрачають, в тому числі, на свої атаки зовнішні. Тобто, атаки (у вигляді санкцій — ред. ) будуть по їхнім грошам. Це буде друга хвиля санкцій, і вона більш жорстка, ніж перша «, — заявив дипломат.