війна спецслужбКерівництво СБУ офіційно підтвердило, що займалося збором доказів щодо російських найманців

Служба безпеки України офіційно підтвердила свою причетність до проведення спеціальної операції по арешту

російської ПВК «Вагнер». Про це повідомляє «Українська правда», передає Д-НК.

Зокрема, зазначається, що СБУ займалася збором документів, які підтверджують причетність російських бойовиків до війни на Донбасі, хоча раніше в спецслужбі навідріз заперечили це. Крім того, варто додати, що ще два місяці тому, тобто в кінці липня, український суд прийняв рішення про заочний арешт членів ПВК «Вагнер», проте ці рішення досі не були оприлюднені. У той же час широкому загалу стали доступні рішення деяких судових засідань, на яких адвокати підозрюваних спробували оскаржити вироки суду.

Один з цих документів підтверджує проведення СБУ слідчих дій проти бійців російської ПВК. Крім усього іншого, в цих документах згадується якийсь Денис Харитонов, уродженець селища Іллінка Астраханській області РФ. Журналісти опублікували скріншоти його паспорта.

війна спецслужб

війна спецслужб

Але і це не все: в Мережі з’явився документ під назвою «Протокол зняття інформації з електронних інформаційних систем». Цей документ використовувався як доказ під час судів. У ньому йдеться про слідчого, який вів розслідування. До недавнього часу на протоколі стояв гриф «Таємно», але пізніше він був знятий. Проте ПІБ та посада слідчого не вказані, оскільки цей документ не є повністю публічним.

війна спецслужб