Війна забирає найкращих, Україна продовжує хоробро боронити свої землі від ворожого московського загарбника

Однак у протистоянні з окупантом, ми втрачаємо найкращих синів українського народу.

Воїни віддають найдорожче – своє життя. За рідну країну, за усіх нас, за майбутнє нашої нації.

Наше завдання – підтримати батьків, які втратили своїх синів, жінок, які стали вдовами, дітей, які залишились сиротами. Вони повинні відчувати нашу підтримку і знати, що в них є ми. Ми всі живі завдяки їм, тому мусимо триматись разом і підтримувати один одного, – наголошує міський голова Тарас Кучма.

Сьогодні у Дрогобичі зібрались військові побратими – бійці батальйону імені героя України Сергія Кульчицького. Вони приїхали до міста на похорон Андрія Скрипника та відкриття перейменованої вулиці, яка тепер носить ім’я новітнього героя Івана Дацка, інформує ДНК.

Після цього міський голова вручив ключі від квартир сім’ям двох загиблих воїнів – бійців батальйону Кульчицького.

Відтак нове житло було надане вдовам та дітям загиблих захисників Івана Дацка та Руслана Сиксоя («Ультраса»).

Відповідно до прийнятого рішення, Дрогобицькою міською радою було надано 3-кімнатну квартиру для сім’ї загиблого Івана Дацка.

Важливу роль у цій благородній справі відіграла співпраця місцевої влади та бізнесу. Після звернення міського голови, до підтримки сім’ї загиблого воїна долучився місцевий забудовник Олег Дмитрах, який виділив 2-кімнатну квартиру для сім’ї загиблого Руслана Сиксоя («Ультраса»).

Загиблий Руслан Сиксой «Ультрас» з 2014 року брав активну участь у російсько-українській війні, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність Української держави. Відзначений орденом «За мужність» ІІ ступеня. Загиблий воїн родом з Харкова. Був одружений з дрогобичанкою. Без батька залишилось двоє дітей.

У день прощання з Русланом Сиксоєм «Ультрасом», надійшла сумна звістка про загибель ще одного бійця – дрогобичанина Івана Дацка.

У 2017 році Іван Дацко був засновником Муніципальної варти у Дрогобичі, згодом її очолював. Колеги та побратими Івана відгукуються про нього, як про порядного та відповідального чоловіка, який завжди був готовий прийти на допомогу іншим. Без батька залишилися двоє дітей.