майданчикиНа території Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського облаштовують мультифункціональний спортивний майданчик

Про це повідомляють у відділі освіти ДМР, передає ДНК.

Два роки тому в межах реалізації проектів ДФРР передбачалося облаштування двох майданчиків на території ДЮСШ. З певних причин один майданчик облаштували частково — залишилося облаштувати тільки покриття, облаштування другого майданчика було тільки розпочато. Відтак у 2017 році фінансування цих проектів припинили. У 2018 році ці об’єкти не увійшли до програми фінансування ДФРР.

Однак, як заявляють у відділі освіти, завдяки ініціативи міського голови Дрогобича та підтримці депутатського корпусу міськради, у 2019 році роботи відновили після того, як міська рада виділила 1 мільйон гривень.

Замовником виконання робіт є КП «Управління капітального будівництва».

В КП «УКБ» розповіли, що загальна вартість майданчика становить близько 5 мільйонів гривень. Відтак, ще близько 4 мільйонів гривень планують залучити з обласного бюджету.

Щодо робіт, які зараз проводять, то у КП «УКБ» пояснюють, що відбулися зміни у технічній документації, а саме — коригуванням розмірів футбольного поля. Раніше передбачені розміри футбольного поля становили 42х22м. Недавно розміри поля збільшили до 63*43 м. Це дозволить в подальшому проводити масштабні спортивні змагання з мініфутболу. Зараз раніше встановлену огорожу демонтували, тривають будівельні роботи.

Остаточної дати завершення робіт у КП «УКБ» не називають. Кажуть, що роботи завершать після повного фінансування. Наразі всі чекають рішення Львівської обласної ради щодо виділення близько 4 мільйонів гривень.