героіняМедсестра Збройних сил України представлена ​​до високої державної нагороди за проявлений героїзм

23-річна медсестра ВСУ, уродженка Рівненської області кинулася на допомогу пораненим побратимам під час обстрілу бойовиків під Шумами.

За це її представили до ордена Богдана Хмельницького.

Медсестра Збройних сил України представлена ​​до високої державної нагороди за проявлений героїзм під час обстрілу бойовиків під Шумами. Про це на своїх сторінках в Facebook повідомили журналісти Андрій Цаплієнко та Єгор Логінов, інформує Д-НК.

23-річна медсестра ВСУ Світлана, уродженка Рівненської області, 4 роки провела на передовій і виявилася в епіцентрі обстрілу під Шумами. Ми нагадаємо, що тоді загинули 4 бійця Збройних сил України, ще два отримали поранення.

За словами дівчини, до моменту початку обстрілу вона перебувала в бліндажі: коли ж бойовики і російські найманці відкрили вогонь, а українські війська почали зазнавати втрат, вона, не роздумуючи, кинулася витягати бойових побратимів з-під обстрілу. Їй допомагав ще один солдат Збройних сил України. «Повзти було дуже важко. Дуже страшний бруд, в мені всього 48 кілограмів, а боєць важчий за мене майже в два рази. Я розуміла, що по нас стріляють, але в той момент якось про це не думала. Треба було евакуювати побратима, тому що він втратив багато крові. На місці наклала шини а потім потягла його в більш-менш безпечне місце «, — наводить слова Світлани журналіст Єгор Логінов.

У той же час Андрій Цаплієнко зазначає: ця тендітна дівчина не віддала смерті нашого бійця, але і витягнула пораненого прямо з під прицільного кулеметного вогню. Вона пішла під обстріл, не дивлячись на те що бойовики відмовлялися припинити вогонь. «Саме так, як це показано в епічних фільмах. Тільки на відміну від кіно кров і кулі були справжні. Як і врятоване життя хлопця», — зазначає журналіст.

За проявлену мужність, а також за порятунок життя двом бойовим побратимам медсестру представили до ордена Богдана Хмельницького 3-го ступеня.