РозслідуванняСтало відомо про те, що в Офісі президента України спробували перешкодити виходу фільму

Перша частина фільму-розслідування про провал спецоперації із затримання ПВК «Вагнер» повинна вийти в світ вже найближчим часом.

Стала відома дата виходу в світ фільму-розслідування про причини провалу спецоперації України по затриманню найманців російської ПВК «Вагнер». Про це повідомляє 5-й канал, інформує Д-НК.

Відзначається, що перша частина розслідування має побачити світ у першому кварталі поточного року. Як заявив керівник проекту Христо Грозєв, у журналістів є прямі докази причетності співробітників Служби безпеки України до операції з ПВК «Вагнер».

У той же час стало відомо про те, що в Офісі президента України спробували перешкодити виходу фільму на широкі екрани. Про це йдеться в публікації на сайті видання «Дзеркало тижня».

За даними журналістів, ще в кінці лютого відбулася зустріч заступника керівника британської розвідки МІ-6 Лі Лоуренса з начальником Головного управління розвідки Міноборони України Кирилом Будановим і заступником глави Офісу президента України Романом Машовцем.

Під час цієї зустрічі Буданов і Машовець спробували переконати Лоуренса зробити все можливе, щоб не допустити виходу фільму у світ, проте британський розвідник заявив, що нічого не може зробити.