крах мордоруЧерез Україну Кремль втратив майже 100 мільярдів доларів, фактично вилучених з ерефійського бюджету

Ситуація з будівництвом «Північного потоку 2» отримала несподіване продовження після того, як з’явилися нові дані.

Їх озвучив один з найавторитетніших експертів енергоринку Михайло Крутіхін.

«Газпром» фактично поховав 100 мільярдів доларів, вилучених з бюджету, на проект споруди «Північного потоку 2», який, по всій ймовірності, так і не буде добудований. З’ясувалося, що під потужності газопроводу московія побудувала спеціальний газотранспортний коридор з Ямалу, вартістю в 92 млрд доларів. Авторитетний російський експерт Михайло Крутіхін вважає, що гроші ерефії фактично були викинуті на вітер. За словами експерта, «Газпром» не розкривав вартість газотранспортної мережі, але проектна документація все-таки з’явилася в його руках.

Журналісти попросили Крутіхін прокоментувати цілу серію проблем, які заблокували спорудження «Північного потоку — 2» по дну Балтійського моря. При цьому Крутіхін озвучував приголомшливу інформацію про те, що спеціально для газопроводу Кремль побудував газотранспортний коридор з Ямалу вартістю в 92 млрд доларів. Однак побудована інфраструктура тепер залишається незатребуваною: оскільки попит на російський газ падає, а «Північний потік — 2» зовсім не добудований.

крах мордору

Він прямо заявив, що Кремль втратив астрономічну суму через Україну, оскільки в основі рішення спорудити кілька обхідних маршрутів навколо України було базове бажання позбавити Київ транзитних грошей. Однак «Газпром» потрапив у власну пастку і вклав десятки млрд доларів в інфраструктуру, яка виявилася незатребуваною. Турецький потік працює тільки на 25% своїх потужностей, а «Північний потік — 2» ризикує і зовсім не бути добудованим.