Російські військовослужбовці систем ППО отримали наказ евакуювати сім’ї з окупованого Криму

Російські військовослужбовці, які обслуговують системи протиповітряної оборони (ППО), отримали наказ на евакуацію своїх сімей із окупованого Криму, повідомляє ДНК.

Про це повідомив агент АТЕШ, військового партизанського руху, який діє на окупованих територіях України та на території Росії. Один із членів розрахунку системи ППО, дислокованої в н.п. Осовини, на умовах анонімності, розповів про отримання «рекомендації» від командування евакуювати сім’ї у військові містечка Південного військового округу РФ.

Цей наказ збігається з початком перекидання систем ППО в Білгородську область, що створює загрозу безпеці російським військовим об’єктам в окупованому Криму, оскільки острів залишається без надійного прикриття.

Паралельно з цим російські військові намагаються створити мобільні групи ППО для боротьби з безпілотними літальними апаратами (БПЛА), використовуючи радянські зенітні установки ЗУ-23-2. Таким чином, російські сили розпочинають переорієнтацію та підготовку до нових викликів в обороні на основній території Росії, послаблюючи захист окупованих територій, включаючи Крим.