колаборантиДепутат від «ОПЗЖ» влаштував провокацію, свідомо публікуючи інформацію московітських пропагандистів

Народний депутат і один з лідерів «ОПЗЖ» Вадим Рабінович опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook карту України без Криму. При цьому сама картинка на мовну тему, оприлюднена політиком, є частиною візуального супроводу російської пропаганди: нардеп «ОПЗЖ» взяв її з сайту московського видання «Комсомольская правда». На публікацію Рабіновича звернув увагу колишній депутат і журналіст Сергій Лещенко, який повідомив про це в своєму Telegram-каналі.

колаборанти

колаборанти

При цьому Лещенко звернувся до користувачів з питанням: чи потрібно залучити лідера «ОПЗЖ» за визнання анексії Криму. «Чи підтримуєте ви кримінальне переслідування Рабіновича за визнання анексії Криму Росією?» — прокоментував він публікацію Рабіновича.

Більш того, Лещенко в коментарі до публікації Рабіновича в соціальній мережі Facebook заявив, що нардеп «ОПЗЖ» скоїв кримінальний злочин. «Публікуючи карту України без Криму, Ви робите кримінальний злочин, і, сподіваюся, понесете за нього покарання», — написав він у відповідь на пост Рабіновича. При цьому прихильники лідера «ОПЗЖ» почали сперечатися з Лещенко в коментарях.