Провокації на Закарпатті могли бути узгоджені "ОПЗЖ" з посольством Угорщини в УкраїніПартія кума Володимира Путіна Віктора Медведчука могла бути причетною до провокацій з угорської громадою Закарпаття

Повідомляється, що недавно нардеп від даної політсили Олег

Волошин приходив до посольства Угорщини в Україні.

У недавній провокації з угорцями в Закарпатті могла бути замішана політична партія «Опозиційна платформа — За життя». Нещодавно на офіційному сайті «ОПЗЖ» з’явилася публікація Медведчука, в якій той стверджує: ситуація на Закарпатті в черговий раз свідчить про нібито наявність над Україною «зовнішнього управління з боку США і Джорджа Сороса».

Він також зазначає: Угорщина, на відміну від України, «зуміла захистити суверенітет своїх національних інституцій, а при вирішенні гострих соціально-політичних проблем зробила відкритий опір спробам зовнішнього управління».

На підтвердження своїх слів він наводить статтю прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, яка є відповіддю на опубліковану у виданні Project Syndicate («Проектний синдикат — переклад.) Статтю самого Джорджа Сороса. В ній глава уряду Угорщини звинувачує відомого мецената в «скоєнні економічних злочинів і зароблянні грошей на спекуляціях, руйнуванні життів мільйонів людей і шантажі цілих національних економік».

Сорос же звинувачував Орбана в «побудові ретельно продуманої клептократичною системи для того, щоб сліпо грабувати країну». Але повернемося до скандалу з угорцями в Закарпатті та Медведчуку: згадана вище публікація кума Путіна поширилася на підконтрольних йому ЗМІ та інформаційних ресурсах, включаючи канали ZIK та «112 Україна».

З огляду на резонанс подій на Закарпатті, а також нещодавній напад на журналістку телеканалу NewsOne під час пам’ятних заходів, присвячених Голодомору 1932-1933 років, стає ясно, чому проросійські ЗМІ підхопили цю тему з таким ажіотажем. Крім того, наголошується, що недавно нардеп від «ОПЗЖ» Олег Волошин приходив до посольства Угорщини в Україні. Не виключено, що під час зустрічі з представниками угорської дипмісії могли бути узгоджені дії з дискредитації України на зовнішньополітичній арені.