Захищати права людини/громадянина, розвивати, укріплювати демократичну, правову державу — таке, по простому кажучи, завдання Конституції

Тобто, Конституція — то про захист і чіткі правила для кожного і кожної із нас. Та є момент, пише у своєму ФБ Марія Кульчицька.

Одинадцятий рік війни, третій — повномасштабної. І це означає , що в цей час захисту потребує саме вона — Конституція. Бо як ми її та країну разом не захистимо, то не буде ні її, ні країни, ні нас із вами, ні прав та свобод, нічого. Лише випалена земля. Буферна зона. Пекло на землі під триколірною шматою.

Звісно, у кожного є свої поточні питання і проблеми. Таке життя. І чим далі від лінії фронту — тим тих поточних, так виглядає, більше, а воєнних менше. Але! Аби мати можливість просто жити, про фронт не можна забувати ані на день. Хоч щось, хоч маленька дія чи донат, але щодня, систематично, невпинно — то про можливість встояти.

У нас з вами нема іншого дому, як наш. Іншої країни, як наша. І інших, на жаль, «сусідів» теж.

 
 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Дякую тим, хто це розуміє, і завжди підставляє плече та донатить, аби спільно ми могли робити найменше, що можемо і мусимо — відправляти щомісяця по одному-двох дронах на фронт.

Зараз триває збірка на бомбер

Потрібно дозбирати на комплектуючі ще 25 тис грн

Реквізити будуть нижче. Дякую всім причетним!

******************

📌Задонатити на 16-й дрон/бомбер/ :

Конверт Приватбанку https://www.privat24.ua/send/bhqaa

Номер карти конверту 4149499260200942

Звіти тут 👈

*********

А ще при нагоді нагадаю, що триває збірка пожертв на пам’ятник (погруддя) владиці Снігурському. Щоб залишилась пам’ять і про владику, і про вашу жертовність прийдешнім поколінням.

Станом на зараз є 4 500 грн з необхідних 150 000 грн. Тож при можливості — запрошую долучитися пожертвою і тут: 📌Долучитися пожертвою на виготовлення пам’ятника (погруддя) Іванові Снігурському:

Конверт Приватбанку https://www.privat24.ua/send/chn05

Номер картки конверту 5168752104614428

Звіти тут 👈