У складі делегації до Дрогобича прибули очільник організації Шахар Захаві та представниця SmartAid у Європі пані Магдалена

Із перших днів війни Дрогобич активно працює над збором та постачанням допомоги з-за кордону від різноманітних міжнародних організацій та донорів.

Мова йде, як про забезпечення необхідним захисників на передовій, так і надання гуманітарної підтримки постраждалим від війни.

Днями у стінах Ратуші приймали представників американської компанії SmartAid, які від початку повномасштабного вторгнення росії на терени України активно підтримують українців та спрямовують необхідне обладнання для фронту, ДСНС та правоохоронних органів.

У складі делегації до Дрогобича прибули очільник організації Шахар Захаві та представниця SmartAid у Європі пані Магдалена. Зустріли делегацію міський голова Дрогобича Тарас Кучма та заступник міського голови Андрій Ковч. Основна мета візиту — ознайомитись з тим, як йдуть справи у громаді, як розподілили раніше надану гуманітарну допомогу та зібрати запити для наступних вантажів.

В межах візиту делегація відвідала гімназію № 16, де проживають внутрішньо переміщені особи та 2 спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України.

За 5 місяців війни SmartAid передали безліч необхідного обладнання, зокрема навігатори, led ліхтарі, телефони компанії Caterpillar, переносні акумулятори для живлення побутових пристроїв, Wi-fi системи, ліки та смарт класи, а саме ноутбуки, стереосистеми, проектори.

Налагодити співпрацю з організацією SmartAid та розподілити гуманітарний вантаж допомогли ГО «Затишне місто» та волонтер Ярема Івахів.